אבחון וטיפול כירופרקטי

אבחון וטיפול כירופרקטי עוסקים למעשה בבעיות הקיימות בשלד, בשריר, ובעמוד השדרה. הכירופרקטיקה מבקשת לטפל בכאבי כפתיים, צוואר, גב, כמו גם תופעות של נימול, וחוסר תחושה הנובעים מלחץ המופעל על העצבים באיזור. אבחון וטיפול כירופרקטי אף מטפל בפריצות דיסק, בלטים, ופגיעות כתוצאה מתאונת דרכים, פגיעות ספורט ועוד. כמו כן, אבחון וטיפול כירופרקטי מתאים גם למבוגרים אשר מבקשים להאט את שחיקת השרירים וניוון כללי. במקרים אחרים, בהם לא קיימת בעיה רפואית או כאבים, אבחון וטיפול כירופרקטי יכול להתאים גם למי שרוצה לתחזק את גופו, ולמנוע כאבים ומחלות עתידיים.

אבחון כירופרקטי מתמחה בטיפול בעיות במפרקים, שרירים, ועמוד השדרה. כאשר כירופרקט מנוסה ומקצועי יודע לערוך אבחון מקיף למטופל, ולטפל בו בהתאם למצבו. אבחון כירופרקטי והטיפול הם ללא כל שימוש בתרופות, או ניתוחים פולשניים. כאשר בדרך כלל השיטה העקרית היא הנעה של חוליות ושרירים. פעולה זו מסייעת לשמר את התפקוד התקין של הגוף, והחוליות בפרט. ד"ר יגאל ברונשטיין מתמחה באבחון מקצועי, וטיפול כירופרקטי למגוון רחב של בעיות גב, ובעל ניסיון של למעלה משלושה עשורים.

 

הכירופרקטיקה מבקשת להשיב למערכות הגוף את תפקודן התקין והטבעי, על מנת לעודד החלמה באופן יציב וטבעי, ללא כל שימוש בתרופות, או בסוגים שונים של ניתוחים. כירופרקטיקה פריצת דיסק מיועד עבור מטופל אשר סובל מכאבים בעקבות הפריצה, ומתאים גם עבור מטופלים אשר חיים עם פריצת דיסק במשך שנים אך רוצים לשמר את תפקוד הגוף ולמנוע את ההתפרצות הבאה. מטפל מקצועי ומנוסה אשר מעניק כירופרקטיקה פריצת דיסק למעשה מפחית את קשריות השריר, שהן הגורם הישיר לכאבים העזים, ומכאן להקהל באופן ניכר על המטופל ולשפר את איכות חייו.

טיפול כירופרקטי מכיל בתוכו עשרות שיטות טיפול שונות, כאשר כולן טבעיות, ומתבצעות באופן ידני, בדרך כלל ללא תרופות וזריקות. הטיפול יכול לטפל במגוון רחב של בעיות כגון, בלט, בקע, פריצת דיסק, כאבי גב, עקמת, כאבי צוואר, פגיעות כתוצאה מספורט מקצועי, ועוד. ד"ר יגאל ברונשטיין מתמחה בתחום הכירופרקטיקה, ומציע למטופליו אבחון וטיפול מסורים, מקצועיים, ואדיבים. על ידי הגעה אל הקליניקה יכול ד״ר יגאל להציע למטופל מגוון פתרונות לסוגים שונים של בעיות גב, וכאבים.

 

נושאים נוספים:

 


לקבלת פרטים
ותיאום פגישת ייעוץ
מלאו את הטופס
ונחזור אליכם

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-09

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Dbro304@gmail.com

office, office, home, house, work, building

אינשטיין 40, רמת אביב

לקבלת פרטים ותיאום פגישת ייעוץ מלאו את הטופס ונחזור אליכם