אורטופדיית גב

להתחיל במטרה: מטרת הטיפול האורתופדי בגב ובצוואר היא הפחתת סבל לחולה הנגרם כתוצאה מהכאבים הקשים מחד ותיקון עיוות הגורם לאי נוחות והפרעה בתפקוד היום יומי מאידך. 

אורטופדיית גב היא מונח כללי שטומן בחובו בדיקות שונות, אין ספור ניתוחים ודרכים להקל על הסובל מבעיות גב כמו גם לטפל בהן אם זה אפשרי. הרפואה התחום אורטופדיית הגב עברה כברת דרך משמעותית והיום ניתן לבצע לא מעט פרוצדורות שבעבר היו משבשות את שגרת החיים לזמן ארוך, עם מינימום פגיעה, מינימום כאבים ומינימום יציאה משגרת החיים.

הייחודיות במרפאתו של דר ברונשטיין היא שילוב בין סדרת טיפולים כנגד הכאב והשלמה ניתוחית על פי צורך.

​הנה מספר דוגמאות לטיפולים וניתוחים, שמטרתן הקטנה משמעותית ברמת הכאב ואף העלמתו לחלוטין
מרפאת כאב – מרפאת כאב , הייחודית לדר' ברונשטיין , מטפלת בשיטות שונות, כטיפול מקדים ומשלים לפני השלב הניתוחי ולעיתים אף מחליפה ניתוח. אלו יכולות להיות הזרקות מסוגים שונים: לנקודה ספציפית כטיפול שכיח בכאב שמקורו מהשריר, או הזרקות לעמוד השדרה, שימוש ב"חסמים עצביים" ואחרים.

ניתוחים – ניתוחים בתחום אורתופדיית גב יכולים להיות על רקע טראומה, עיוותים, פריצת דיסק שרבים סובלים ממנה, שינויים ניווניים, כריתת גידולים ואחרים. כיום חלק מאותם ניתוחים מבוצעים בשיטה האנדוסקופית שדורשת מינימום פלישה, מקטינה את הסיכוי לזיהום וההחלמה מניתוח כזה מהירה יותר. ניתוחים אלו מתבצעים על ידי הצוות דר ברונשטיין ודר כספי. 


אם אתם מחפשים אורתופד גב אתם מן הסתם סובלים וכאובים ויכול להיות שניסיתם כבר פתרונות שונים אך ללא הצלחה. במרפאת ד"ר יגאל בורשטיין, אחד המומחים המובילים בתחום אורתופדיית הגב תקבלו קודם כל את היחס הראוי לכם, ומהר מאוד תרגישו שהגעתם אל המקום הנכון ואל הרופא הנכון. במהלך הטיפול משלב ד"ר בורשטיין פתרונות מידיים לכאב כמו גם טיפולים שיעשו את השינוי המיוחל לאורך זמן. הוא עובד עם הציוד החדיש ביותר ומבצע גם את הטיפולים המורכבים ביותר והוא מביא שנים ארוכות של ניסיון יחד עם מאות מכתבי תודה מפציינטים שסבלו בעבר וגילו שאפשר לחיות גם אחרת.

צרו קשר וקבלו את כל המידע שאתם צריכים!

נושאים נוספים:

 


לקבלת פרטים
ותיאום פגישת ייעוץ
מלאו את הטופס
ונחזור אליכם

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-09

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Dbro304@gmail.com

office, office, home, house, work, building

אינשטיין 40, רמת אביב

לקבלת פרטים ותיאום פגישת ייעוץ מלאו את הטופס ונחזור אליכם