אורתופד גב במרכז

כאשר מטופל סובל מכאבים באיזור הגב, בדרך כלל יפנה קודם כל לרופא משפחה, ורק אז יפנה אותו הרופא אל אורתופד גב במרכז.

אורתופד גב במרכז בודק את המטופל, מבצע אבחון מקיף, ולאחר בדיקה מעמיקה, מפנה את המטופל להמשך טיפול. ברוב המקרים, אורתופד גב במרכז יחליט על הפנייה לצילום MRI או צילום CT, ולאחר מכן ידע איזו שיטת טיפול הכי מתאימה למצבו של המטופל. ד"ר יגאל ברונשטיין הינו אורתופד גב במרכז אשר מתמחה במגוון בעיות גב, ובעל ניסיון של למעלה משלושים שנה.

מי שמחפש אורתופד גב בת”א, בדרך כלל נמצאים במצב אל אי נוחות או כאבים, ולאחר שרוב הניסיונות להתמודד ולטפל בכאב כשלו. בדרך כלל כאשר קיימת בעיה באיזור הגב, נדרשת בדיקה של איש מקצוע, ואבחון מקצועי של אורתופד גב בת”א, על מנת לטפל במקרה על הצד הטוב ביותר, ולחסוך ככל הניתן כאבים ובעיות תפקוד. כאשר נתקלים בכאבי צוואר או גב, מומלץ לא לדחות את הבדיקה ולגשת בהקדם לרופא מומחה, שיוכל להקל על המצב באמצעות טיפול נכון ומותאם אישית.

 

נושאים נוספים:

כאשר נגשים אל אורתופד גב בתל אביב, השלב ההתחלתי הוא קודם כל אבחון אישי ומקצועי על ידי בדיקה גופנית, שיחה אישית מול המטופל, הבנה של הבעיה והגדרת הטיפול. רוב המטופלים שמגיעים אל אורתופד גב בתל אביב סובלים מהפרעות עצביות, וכאבים עזים באיזור הגב והצוואר.  ד"ר יגאל ברונשטיין מציע לכל מטופל אבחון מקצועי, ותכנית טיפולים אישית וייחודית למצבו ולבעיה הרפואית שלו, כאשר המטרה היא להימנע מתהליך של ניתוח, לקהל על הכאב, ולשפר את איכות החיים של המטופל ככל הניתן.

אורתופדית גב הינו נושא רחב ועשיר בסגנונות טיפול, ובמגוון רחב של בעיות גב שיכולות לצוץ עקב גורמים שונים. מטופלים רבים אשר סובלים מכאבי גב עזים, מחפשים אורטופד גב מנוסה, אשר מתמחה בתחום, בתקווה שיוכל לעזור להם ולהקל על הכאב. ד"ר יגאל ברונשטיין מתמחה בנושא אורתופדית גב כבר למעלה בשלושים שנה, ובעל ידע רב בתחום. כמו כן, על ידי שימוש בציוד הרפואי המתקדם והאיכותי ביותר, לצד שנות וותק וניסיון, כל מטופל יכול להרגיש הקלה במצבו, ולחזור לתפקוד יומי רגיל.

 
 


לקבלת פרטים
ותיאום פגישת ייעוץ
מלאו את הטופס
ונחזור אליכם

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-09

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Dbro304@gmail.com

office, office, home, house, work, building

אינשטיין 40, רמת אביב

לקבלת פרטים ותיאום פגישת ייעוץ מלאו את הטופס ונחזור אליכם