אורתופד מנתח

בעולם המערבי, כאבי גב הם מכנה משותף של מעל שמונים אחוז (!) מהאוכלוסייה. מחקרים טוענים כי בעתיד לא יהיה אדם אשר לא יסבול במהלך חייו מכאבי גב כאלו או אחרים. אם גם אתם מכירים את התחושה, אתם יכולים להבין את חוסר השקט, הכאב החד והתסכול המלווים כאבי גב או מפרקים.

התחום ברפואה אשר אמון על הטיפול בכאבים מסוג זה הוא אורתופדיה. האורתופדיה עוסקת בעצם בכל הקשור למפרקים, שברים, נקעים, זיהומים, דלקות ובעיות שלד. גופנו בנוי מעצמות, גידים ושרירים אשר בשל אורח חיינו לעיתים נשחקים או נפגעים ויש צורך לתקנם בצורה מיטבית על מנת לחזור לפעילות מלאה. למזלנו, עם התפתחות הסימפטומים האורתופדיים וכאבי גב, צמחו גם אורתופדים מומחים אשר חקרו את הנושא ולמדו אותו במשך שנים. אורתופדים מומחים אלו, פיתחו מגוון שיטות טיפול מתקדמות, כמו ניתוחים בחדירה מינימלית לגב, כתף או ברך ובכך מציעים פתרון מצוין לסובלים מכאב כרוני.

חשוב לציין שכאבי גב כרוניים משבשים את חיי היומיום שלנו ופוגמים באופן מוחלט באיכות החיים. אם אתם סובלים מכאבים שאינם עוברים באופן קבוע, אל תסבלו בשקט. חפשו מנתח אורטופד רלוונטי לתחום ממנו אתם סובלים והתייעצו אתו מהי שיטת הטיפול הטובה והנכונה ביותר עבורכם.
 
כאשר אתם סובלים מבעיות תנועה, כאבים כרוניים, אם חלילה עברתם פציעה כלשהי שאינה עוברת מעצמה, חשוב לפנות לאורתופד מומחה אשר יבדוק אתכם ויתאים לכם את הטיפול והשיקום לו אתם זקוקים. ד"ר יגאל ברונשטיין הינו אורתופד בעל שם עולמי, המקבל בקליניקה פרטית ברמת אביב ויסייע לכם בשמחה.

אורתופד מנתח

ניתוח אורתופדי הינו ניתוח מסוכן ומורכב. לרוב, מדובר בניתוח באזורים הרגישים והמרכזיים ביותר בגוף שלנו, כמו הגב, הכתפיים והברכיים. לכן, חשוב לבחור מנתח אורטופד בעל ניסיון מוכח, רקורד מוצלח וותק בתחום הטיפול אותו אתם צריכים וכמובן, המלצות. חשוב לציין כי אורתופד מנתח הוא תחום רחב וכמובן לכל תחום טיפול ישנו אורתופד מנתח ספציפי (למשל, אורתופד מנתח גב, מנתח אורתופד כף רגל וכו').

ד"ר יגאל ברונשטיין הינו מנתח אורתופד, המציע בקליניקה הפרטית ברמת אביב פתרונות מקיפים ורב תחומיים למגוון רחב של בעיות גב. במשך 30 שנות ניסיונו בתחום האורתופדיה, זכה להתנסות ולהתמחות בטווח רחב של תחומי טיפול. מכירורגיה של עמוד השדרה ועד לרפואת כאב.


 

נושאים נוספים:

 


לקבלת פרטים
ותיאום פגישת ייעוץ
מלאו את הטופס
ונחזור אליכם

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-09

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Dbro304@gmail.com

office, office, home, house, work, building

אינשטיין 40, רמת אביב

לקבלת פרטים ותיאום פגישת ייעוץ מלאו את הטופס ונחזור אליכם