הזרקות גב

הזרקות גב הן גורם משפיע ומרכזי כשמדברים על כאבי גב, וכאבי גב תחתון בפרט. לפני שבוחרים בטיפול כגון הזרקות גב, חשוב להתייעץ ברופא מומחה. הזרקות גב הן למעשה זריקה אשר מכילה תרופה מסוימת, אשר אמור להקל על כאבי הגב ולעודד החלמה. החומר חודר אל תוך עמוד השדרה, בחלל הקיים בין תעלת החוליות לבין מערכת העצבים. קיימים סוגים שונים של הזרקות גב, כאשר כל זריקה תאימה לבעיה מסוג אחר ולצרכים רפואיים שונים.

ד"ר יגאל ברונשטיין מתמחה זה כ-30 שנה בתחום רפואת הגב, ומעניק פתרונות שונים למגוון רחב של בעיות גב. כל מטופל עובר ייעוץ מקצועי, שיחה אישית, ובהתאם לכך נבנת סדרת טיפולים אישית ומותאמת למצבו של כל מטופל. הטיפולים מתקיימים בקליניקה פרטית אשר ממוקמת ברמת אביב.

אנשים רבים אשר סובלים מכאבי גב שמשפיעים על תפקודם היומי מחפשים הזרקות גב במרכז, על מנת לעודד שיפור במצבם, ולחזור לתפקוד נורמלי.  ד"ר יגאל ברונשטיין הינו רופא מומחה ובעל קליניקה פרטית ברמת אביב, ומעניק מגוון פתרונות לבעיות גב שונות. כמו כן, הינו מתמחה ומעניק הזרקות גב במרכז למטופלים רבים, ובעל ניסיון של כלמעלה משלושה עשורים.

נושאים נוספים:

 

הזרקות גב בת"א מומלץ לבצע באמצעות הרדמה מקומית, תחת פלואורוסקופיה או תחת שיקוף, על מנת לצפות במבנים הפניימים שבגוף, כאשר המטופל שוכב על הבטן. במהלך החדרת המחט, המטופל מתבקש לא לזוז ולשמור על יציבות מקסימלית. במהלך הזריקה יכולה להתעורר תחושה של לחץ באזור, זאת בעקבות פגיעה במקום הבעייתי. הזרקות גב בת"א למעשה מחדירות אל המקום הכואב תרופה אנטי דלקתית, שאמורה להקל על הכאב, ולעודד החלמה.

הזרקות גב בתל אביב הן צעד לפני תהליך פולשני יותר כגון ניתוח. חשוב במיוחד להקפיד כי הזרקות גב בתל אביב מתבצעות על ידי איש מקצוע, רופא מומחה, בעל ניסיון רב בתחום. ד"ר יגאל ברונשטיין הינו רופא מומחה בתחום האורתופדיה, ובעל ניסיון רב בתחום ניתוחי צוואר וגב, ומעניק מגוון רחב של פתרונות למטופלים. באמצעות סדרת טיפולים אשר מתקיימת בקליניקה ברמת אביב, כל מטופל יכול להגיע לשיפור ניכר במצבו, ואף להגיע לפתרון אידאלי ללא הכרח בניתוח פולשני ומורכב.

 
 
 


לקבלת פרטים
ותיאום פגישת ייעוץ
מלאו את הטופס
ונחזור אליכם

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-09

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Dbro304@gmail.com

office, office, home, house, work, building

אינשטיין 40, רמת אביב

לקבלת פרטים ותיאום פגישת ייעוץ מלאו את הטופס ונחזור אליכם