חוות דעת לפריצת דיסק

אובחנתם עם פריצת דיסק, מה עושים מהשלב הזה? חשוב להבין כי יש סוגים שונים של פריצות דיסק והטיפול בכל אחד הוא שונה ומותאם במיוחד למצב המטופל. לאחר האבחון הראשוני אצל אורטופד, מומלץ לפנות לחוות דעת נוספת מרופא מומחה בכדי להבין את מצב הגב והאם אפשר לטפל בבעיה בדרכים נוספות אשר לא כוללות ניתוח. חוות דעת לפריצת דיסק מרופא מומחה היא נפוצה ומאפשרת למטופל לקבל החלטה משכילה לגבי המשך הטיפול. 

ניתוחי פריצת דיסק בגב

פריצת דיסק בגב לעיתים מטופלת על-ידי ניתוח שמטרתו למנוע את המגע של הדיסקים בעצב. המגע של הדיסק בעצבים גורם לכאב ולדלקות חוזרות ונשנות. ניתוחי פריצת דיסק בגב נחשבים לניתוחים מוצלחים אך כל מקרה הוא לגופו. החשיבות של הניתוח היא בחזרה של המטופל לשיגרה ללא כאבים וללא דלקות. הדלקות שנגרמות עקב המגע בין הדיסק לעצב גורמות למגבלות פיזיות ולסבל רב של המטופלים. האם זה נכון לעשות ניתוח במצב של פריצת דיסק? את השאלה הזו חשוב להפנות לרופא מומחה ולקבל חוות דעת מקצועית לגבי הניתוח.

ניתוחים אנדוסקופיים פריצת דיסק

ניתוחים אנדוסקופיים פריצת דיסק עשו שינוי מהותי בניתוחי הגב בכלל ובניתוחים לטיפול בפריצת דיסק בפרט. הניתוח נעשה על-ידי חתך קטן וללא צורך בקיבוע.
 

נושאים נוספים:


בזמן הניתוח מוחדר סיב אופטי אליו מחוברת מצלמה המגדילה את התמונה פי 100 ומאפשרת לרופא המנתח לעשות את הניתוח בצורה בטוחה ומקצועית יותר.

אחוזי ההצלחה של הניתוח הם גבוהים ביותר וההתאוששות מהניתוח קלה יותר מניתוח גב קונבנציונלי. 

טיפול בפריצת דיסק מותני

פריצת דיסק מותני גורמת לעיתים לכאבים חזקים. מכיוון שבאיזור הגב התחתון ישנם שורשי עצב רבים, כל מגע בשורשי העצב באיזור הגב התחתון גורמים לכאב רב ואף למגבלות בתנועת הרגליים. אם אתם זקוקים לטיפול בפריצת דיסק מותני או אובחנתם עם חשש לפריצת דיסק, כדאי לכם לקבוע חוות דעת לפריצת דיסק בקליניקה של ד"ר
ברונשטיין.

חוות דעת לפריצת דיסק על-ידי ד"ר יגאל ברונשטיין

ד"ר יגאל ברונשטיין מטפל בבעיות גב כבר מעל 30 שנה ובעל ניסיון רב בניתוחי גב לכלל האוכלוסייה. לטיפול מקצועי ואמין לבעיות הגב שלכם, מומלץ לכם לפנות לד"ר יגאלברונשטיין.
 
 


לקבלת פרטים
ותיאום פגישת ייעוץ
מלאו את הטופס
ונחזור אליכם

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-09

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Dbro304@gmail.com

office, office, home, house, work, building

אינשטיין 40, רמת אביב

לקבלת פרטים ותיאום פגישת ייעוץ מלאו את הטופס ונחזור אליכם