חוות דעת ניתוחי גב

חלק נכבד מהאוכלוסיה סובל בשלב כזה או אחר בחיים מכאבי גב. בניגוד לעבר, בו כאבי הגב היו מיוחסים בעיקר לאנשים מבוגרים, כיום בעידן המודרני, החוקים השתנו. אנשים רבים מתלוננים על כאבי גב כבר מגיל צעיר, כאשר הסיבה העקרית היא אורח חיים לא פעיל מספיק, וישיבה ממושכת מול המחשב, או בעבודה. במצב בו ישנה אבחנה של בעיה בגב, חשוב להבין כי כל בעיה דורשת טיפול מסוג אחר, ולכן מומלץ לקבל חוות דעת ניתוחי גב. ד"ר יגאל ברונשטיין הינו רופא מומחה ומעניק מזה כ-30 שנים חוות דעת ניתוחי גב למגוון מטופלים.

רופא כללי אינו מוסמך להעניק חוות דעת ניתוחי גב, ולכן לפני ששוקלים לבצע תהליך ניתוחי, קיימת חשיבות רבה לקבלת חוות דעת ניתוחי גב מרופא אשר מתמחה בתחום. בנוסף, מומלץ כי חוות הדעת תתבצע על ידי איש מקצוע, ובעל ניסיון רב בניתוחי גב. אם נצא מנקודת הנחה כי חוות דעת בניתוחי גב מתבצעת במקרים של לפני ניתוח, חשוב לקחת בחשבון כי ישנם מקרים נוספים, בהם חוות דעת בניתוחי גב היא קריטית וחשובה, למשל במקרים בהם לא נדרש ניתוח, והמטופל יכול לשפר את איכות חייו באמצעות טיפולים מסוגים שונים.

 

נושאים נוספים:

האורטופדיה עוסקת במגוון רחב של בעיות הקשורות לשלד, ומערכות השריר הקיימות בגוף. אותן בעיות יכולות לצוץ במהלך החיים בעקבות תאונה, חבלה או אורח חיים. חוות דעת אורטופדיה  יכולה להיות רלוונטית כאשר מטופל מבקש לתבוע את הזכויות המגיעות לו. כמו כן, חוות דעת אורטופדיה נתנת רק במקרים בהם המטופל נמצא במצב של הגבלה מסוימת בתנועה, ומתלונן על כאבים עזים אשר משפיעים על תפקודו היומי.

חוות דעת לניתוחי גב אף נדרשת במקרים בהם חברת ביטוח מגישה סירוב למימון ניתוח הגב. כמו כן, חוות דעת לניתוחי גב נדרשת גם במקרים משפטיים, כאשר היא נועדה לעזור לשופט לקבוע אם אכן התקיימה רשלנות רפואית או לא. כך או אחרת, תמיד מומלץ לקבל חוות דעת נוספת, לפני קבלת כל החלטה.  ד"ר יגאל ברונשטיין  מעניק חוות דעת מקצועית בתחום ניתוחי הגב, ובעל ניסיון רב בכל הקשור לניתוחי צוואר וגב.

 
 


לקבלת פרטים
ותיאום פגישת ייעוץ
מלאו את הטופס
ונחזור אליכם

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-09

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Dbro304@gmail.com

office, office, home, house, work, building

אינשטיין 40, רמת אביב

לקבלת פרטים ותיאום פגישת ייעוץ מלאו את הטופס ונחזור אליכם