מומחה גב בתל אביב

על פי סקרים, כשמונים אחוזים מהאוכלוסייה סובלים מכאבי גב, אם כך, מה הפלא כי מומחה גב תל אביב הוא אחד מן הרופאים העסוקים ביותר?

ד״ר יגאל ברונשטיין הינו מומחה גב בתל אביב, ומציע בקליניקה הפרטית שלו ברמת אביב, פתרונות מקיפים ורב תחומיים למגוון רחב של בעיות גב. במשך כ-30 שנות ניסיון בתחום האורתופדיה, זכה להתנסות ולהתמחות בטווח רחב של תחומי טיפול, מכירורגיה של עמוד השדרה ועד לרפואת כאב.

כאבי גב הם הכאבים השכיחים ביותר בגינם פונים לטיפול רפואי. אנשים שסובלים מכאב גב אשר מגביל אותם בתנועה ובתפקוד היומי, בדרך כלל יפנו אל מומחה גב בתל אביב. ייעוץ ובדיקה על ידי איש מקצוע אשר מתמחה בתחום, יוכל לשפוך אור על החשיבות של להיות קשוב לגב שלנו. תפקידו של מומחה גב בתל אביב הוא להעניק אבחון אישי ולהתאים תכנית טיפולים לפי מצב המטופל.

כל מי שסובל מכאבי גב כרוניים, חושש מהאפשרות שיאלץ לעבור ניתוח כירורגי. מומחה גב במרכז הוא תחנה הכרחית לפני קבלת החלטה, ובדרך כלל יכול לעזור ולהקל על כאבו של המטופל כך שניתוח לא בהכרח נחוץ.

נושאים נוספים:


ד״ר יגאל ברונשטיין הינו מומחה גב במרכז, ובעל ניסיון של למעלה משלושה עשורים בתחום רפואת הגב. מטופלים רבים אשר עוברים תכנית טיפול מותאמת אישית בקלינקה אשר באמת אביב, יכולים להעיד כי הם חווים שיפור ניכר במצבם הבריאותי ללא כל צורך בניתוח.

תפקידו של מומחה גב בת״א הוא לסייע למטופל באמצעות מגוון פתרונות וטיפול כירופרקטי. במידת הצורך מומחה גב בת״א יוכל להביא לשיפור דרמטי בשלל כאבים וסימפטומים קשים. מומלץ להקפיד על בחירת רופא מקצועי ובעל ניסיון, אשר מומחה לבעיות בגב.

מומחה לבעיות בגב

הגב הוא אחד האיברים החשובים ביותר בגוף האדם, ותפקידו להחזיק את השלד, ולשמור על גוף יציב ובריא. בעיות גב יכולות לצוץ במהלך החיים, הן בעקבות תאונה או טראומה, והן בעקבות שחיקה וגיל מתקדם. מומחה לבעיות בגב הינו רופא מקצועי אשר יכול להעניק אבחון לבעיה, ובהתאם לכך להעניק טיפול נקודתי ונכון למטופל.ד״ר ברונשטיין הינו מומחה לבעיות בגב, מחזיק בלמעלה משלושים שנות ניסיון, ובעל קליניקה פרטית ברמת אביב.
 
 


לקבלת פרטים
ותיאום פגישת ייעוץ
מלאו את הטופס
ונחזור אליכם

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-09

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Dbro304@gmail.com

office, office, home, house, work, building

אינשטיין 40, רמת אביב

לקבלת פרטים ותיאום פגישת ייעוץ מלאו את הטופס ונחזור אליכם