נושאים נוספים:

ניתוחים אנדוסקופיים

הניתוחים האנדוסקופיים תופסים להם מקום של כבוד בעולם הרפואה. בשנים האחרונות מתרחשת מהפיכה בתחום הכירורגיה– החלפת ניתוחים רבים בפעולות שמשלבות טכנולוגיות הדמיה ווידאו מה שמאפשר גרימת טראומה מינימלית למנותח.  הניתוחים האנדוסקופיים מיושמים במקרים בהם צריך לכרות את כיס המרה, את התוספתן ואחרים או כשצריך לקחת ביופסיות מחלל הבטן, ובכל הנוגע לגב, ניתן לראות אותם מיושמים במצבים של פריצת דיסק או היצרות של עמוד השדרה.

דוגמאות למצבים שמתאימים לניתוח אנדוסקופי
היצרות תעלת עמוד השדרה -  במידה וישנה היצרות של התעלה שיוצרת לחץ על אלמנטים עצביים .
פריצת דיסק – בפריצת דיסק ניתוח אנדוסקופי מאפשר להסיר את החלק הפרוץ של הדיסק .

יתרונות השיטה
ניתוחים אנדוסקופיים טומנים בחובם כמה יתרונות באופן כללי וספציפית בניתוחי גב. אחד הקשיים לאחר ניתוח גב מסורתי הוא החזרה לשגרה, ההחלמה והחזרה לתזוזה. בדרך כלל הם לוקחים כמה ימים עד כמה שבועות, מה שלא קורה בניתוח אנדוסקופי. 
בניתוח אנדוסקופי כבר בתוך כמה שעות החולה מתחיל ללכת ומשתחרר לביתו גם כן לאחר שעות ספורות מהניתוח במרבית המקרים, הוא יסבול מכאבים במשך שבועיים שלושה אך מופחתים משמעותית מאשר בשיטה המסורתית.

השיטה האנדוסקופית מאפשרת זהירות ייתר במהלך הניתוח, חתך קטן מאוד וטראומה מופחתת משמעותית לאזור. פועל יוצא מכך הוא גם הפחתה משמעותית של הסיכויים לדליפת נוזל עמוד השדרה וזיהום מקומי.

בעיות גב ובעיקר כאלו שמגיעים לניתוח, לא רק כואבים, מציקים ומגבילים אלא גם מלחיצים. מטבע הדברים אתם חוששים, אך כבר בפגישתכם הראשונה עם ד"ר
ברונשטיין הם יחלפו. ד"ר יגאל ברונשטיין משלב פתרונות כאב מיידיים יחד עם פתרונות ארוכי טווח, ומטפל בין השאר בעיוותים בעמוד השדרה, בפריצות דיסק ובבעיות גב שונות במקצועיות רבה, ברגישות ובזהירות.

​למאמרים נוספים בנושא>

לקבלת מידע נוסף צרו קשר בהקדם!
 


לקבלת פרטים
ותיאום פגישת ייעוץ
מלאו את הטופס
ונחזור אליכם

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-09

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Dbro304@gmail.com

office, office, home, house, work, building

אינשטיין 40, רמת אביב

לקבלת פרטים ותיאום פגישת ייעוץ מלאו את הטופס ונחזור אליכם