ניתוחי למינקטומיה כולל קיבוע

איך מטפלים בתהליך היצרות תעלת עמוד השדרה? היצרות תעלת עמוד השדרה היא תהליך המתרחש בדרך כלל אצל אנשים מבוגרים והוא משפיע על אורח החיים בצורה משמעותית. זוהי למעשה מחלה אשר מקטינה את המרווח בין החוליות בגב ויוצרת לחץ על שורשי העצבים שיוצאים לשאר החלקים בגוף מאיזור חוט השדרה. אחת הדרכים הנפוצות לטיפול בבעיה זו היא באמצעות ניתוחי למינקטומיה כולל קיבוע. היצרות של עמוד השדרה יכולה לגרום למגבלות רבות בהליכה, לכאבים באיזורים שונים ואף לתחושת נימול ברגליים. 

ניתוחי מיקרודיסקטומיה

פריצת דיסק היא אחת הבעיות השכיחות ביותר הנוגעות לגב, והיא גורמת לסבל ואף למגבלות אצל הסובלים מהתופעה. חלק מהניתוחים המשמשים לטיפול בפריצת דיסק נקראים ניתוחי מיקרודיסקטומיה. ניתוחים אלה מתבצעים על-ידי מנתחים בכירים ובמהלך הניתוח הרופא המנתח מוציא את החלק הפרוץ בדיסק הנמצא בעמוד השדרה וכך מאפשר את שחרור הלחץ משורשי העצבים. 

ניתוחי למינקטומיה ללא קיבוע

כאמור ניתוחי למינקטומיה הם שכיחים בטיפול לבעיות גב ויש 2 דרכים עיקריות לבצע את הניתוח. ניתן לבצע ניתוחי למינקטומיה כולל קיבוע, שבהם הרופאים המנתחים מחדירים מוט או פלטה ממתכת לקיבוע החוליות הצמודות לדיסק הפגוע וכך למנוע לחץ בתעלת השדרה במצבים של היצרות של עמוד השדרה.
 

נושאים נוספים:


 במצבים מסויימים נעשים ניתוחי למינקטומיה ללא קיבוע וללא החדרת מוט המתכת לגב. לפני ההחלטה האם המטופל זקוק לניתוח למינקטומיה, הוא נשלח לאבחון נוסף, הבודק האם הוא אכן סובל מהיצרות על עמוד השדרה, באמצעות בדיקת הדמיה MRI באחד מבתי החולים בארץ.

ניתוחי מיקרודיסקטומיה בעמוד השדרה במרכז הארץ

אם אתם סובלים מפריצת דיסק וזקוקים לייעוץ אישי ומקצועי בנוגע לניתוחי מיקרודיסקטומיה בעמוד השדרה, אתם מוזמנים לפנות לקליניקה ברמת אביב של ד"ר יגאל ברונשטיין.

ד"ר יגאל ברונשטיין מתמחה כבר מעל 3 עשורים בניתוחים הקשורים לטיפול בבעיות גב והוא מנתח בבית חולים הרצליה מדיקל סנטר ובבית חולים אסותא.

ניתוחי למינקטומיה כולל קיבוע על-ידי ד"ר יגאל ברונשטיין

ד"ר יגאל ברונשטיין מתמחה גם בניתוחי למינקטומיה המאפשרים לטפל בבעיית היצרות של עמוד השדרה הנפוצה בעיקר אצל אנשים מבוגרים. אם אתם סובלים מהיצרות של עמוד השדרה או בעיית גב אחרת, מומלץ לכם לפנות לד"ר יגאל ברונשטיין.
 
 


לקבלת פרטים
ותיאום פגישת ייעוץ
מלאו את הטופס
ונחזור אליכם

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-09

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Dbro304@gmail.com

office, office, home, house, work, building

אינשטיין 40, רמת אביב

לקבלת פרטים ותיאום פגישת ייעוץ מלאו את הטופס ונחזור אליכם