ניתוחי עקמת גב

עקמת גב היא תופעה שכיחה בעיקר בקרב ילדים בשלבים בהם ישנה גדילה משמעותית של שלד הגוף. למרות שזו תופעה שכיחה, את רוב מקרי העקמת לא ניתן להסביר וחלקן קשורות לגנטיקה בקרב המשפחה. אחת הדרכים לטפל בתופעת העקמת היא דרך ניתוחי עקמת גב. הניתוחים לטיפול בעקמת גב מיועדים למצבים חמורים של עקמת ולרוב הם מתבצעים כשהעקמת היא גדולה מ-45 מעלות.

ניתוחי עקמת בגב ילדים

בעיות עקמת ניתן לגלות כבר מגיל 8 ולעיתים מגלים את העקמת רק בגיל מאוחר יותר. יש סימנים המעידים על חשש לעקמת ילדים כגון בליטה של שכמה אחת לעומת האחרת.

ישנם כמה שלבי טיפול כשהראשון מביניהם הוא שלב המעקב. בשלב המעקב הרופא יבדוק את הילד כל חצי שנה ויאבחן את מצב העקמת. אם זווית העקמת גדלה לאורך זמן, יתכן והטיפול יעשה על-ידי ניתוח עקמת. ניתוחי עקמת בגב מתבצעים על-ידי מנתחים בכירים המנוסים בתחום מפני שאילו ניתוחים מורכבים כשהמטרה שלהם היא להגיע ליישור אופטימלי של עמוד השדרה.
 

נושאים נוספים:

ייעוץ על-ידי רופא לפני ניתוח עקמת בגב

לפני שפונים לביצוע ניתוח עקמת בגב חשוב לקבל ייעוץ מקצועי מרופא המתמחה בניתוחים לטיפול בעקמת. מכיוון שניתוחים לטיפול בעקמת נחשבים למורכבים, גם תהליך ההחלמה הוא מורכב ודורש חיזוק משמעותי של שרירי הגב ושרירי הבטן. פיזוטרפיה אחרי ניתוח במקרה הזה אינה יעילה ולכן שמים דגש על שיקום ארוך ומבוקר הכולל חיזוק שרירים.

ניתוחי עקמת בעמוד השדרה בתל אביב והמרכז

בכדי לבצע את הניתוח עם רופא מומחה המנוסה בניתוחי עקמת גב יש לעשות בדיקות מקדימות בכדי לוודא שאכן יש צורך בניתוח. את הניתוח לטיפול בעקמת ניתן לעשות באיזור המרכז בכלל ובעיר תל אביב בפרט. אם אתם מחפשים רופא בתל אביב או באיזור המרכז המתמחה בניתוחי עקמת בעמוד השדרה, כדאי לכם לפנות לד"ר יגאל ברונשטיין.

ניתוחי עקמת גב בטיפול של ד"ר יגאל ברונשטיין

ד"ר יגאל ברונשטיין בעל ניסיון רב בניתוחים לטיפול בעקמת גב ומנתח בכמה בתי חולים ברחבי הארץ. בכדי לעשות את ההחלטה הנכונה לגבי מצב העקמת שלכם או של הילד שלכם, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לד"ר יגאל ברונשטיין.
 
 


לקבלת פרטים
ותיאום פגישת ייעוץ
מלאו את הטופס
ונחזור אליכם

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-09

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Dbro304@gmail.com

office, office, home, house, work, building

אינשטיין 40, רמת אביב

לקבלת פרטים ותיאום פגישת ייעוץ מלאו את הטופס ונחזור אליכם