ניתוח אנדוסקופי זעיר

כאבי גב הם מכנה משותף לרוב אוכלוסיית העולם. בשלב זה או אחר בחיינו, סביר שכולנו נסבול לפחות פעם אחת מכאבי גב אשר פוגעים באיכות חיינו ובתפקוד היומיומי שלנו. את כאבי הגב ניתן לחלק לשני מקטעים מרכזיים: כאבי גב עליון ואמצעי וכאבי גב תחתון. לכל אזור כאב יש תסמינים המאפיינים אותו וסיבות שונות הגורמות להיווצרותו. ככלל, רוב כאבי הגב נובעים מיציבה לקויה, ישיבה ממושכת בצורה לא נכונה, נשיאת משקלים בצורה שגויה וכמובן פציעות כתוצאה מפעילות ספורטיבית כזו או אחרת.

התחום הרפואי האחראי על אבחון וטיפול כאבי גב הוא אורתופדיה. אחד התחומים המתפתחים ביותר בשנים האחרונות הינו ניתוח אורתופדי, כגון: ניתוח אנדוסקופי זעיר, ניתוח גב זעיר אנדוסקופי וכמובן ניתוח גב זעיר פולשני אנדוסקופי.

ניתוח אנדוסקופי זעיר


בשנים האחרונות חל שינוי של ממש בכל הנוגע לניתוחים כירורגיים בזכות התפתחות טכנולוגית אדירה. בעבר, נהוג היה "לפתוח" את גב המטופל על מנת לבצע את הפעולה הנדרשת לתיקון הבעיה הרי שהיום ניתן לבצע ניתוח בחדירה מינימלית, תוך שימוש באמצעי וידאו, דימות וקרני לייזר, דבר אשר מוריד את הסיכון לפגיעה מסוכנת למינימום ומאפשר למטופל התאוששות מהירה בהרבה. ניתוח חדשני זה, נקרא ניתוח אנדוסקופי זעיר.
 
ניתוח אנדוסקופי מתבצע באמצעות חתך קטן אשר דרכו מחדירים סיב אופטי המוליך מצלמה מיוחדת. טכנולוגיה זאת, מאפשרת לרופא להגיע לאיבר הרצוי בקלות, תוך מינימום סיכון לפגיעה באיברים אחרים. באמצעות חתכים קטנים אחרים מוכנסים גם כלי עבודה קטנים, אך מדויקים, אשר מאפשרים לרופא לבצע חיתוכים, הלחמות ותפירות בדיוק מרבי. העובדה כי הניתוח אינו פולשני כבעבר גורמת לכך שהמטופל חוזר להתהלך עד כשעתיים (!) לאחר ניתוח גב.

ניתוח גב זעיר אנדוסקופי


אחד התחומים אשר עבר מהפיכה של ממש הוא תחום ניתוח גב זעיר פולשני אנדוסקופי. כיוון והגב הוא אזור רגיש ביותר, בו כל טעות עלולה לשנות חיים ואף להותיר אדם משותק, העובדה כי החדירה מתבצעת על ידי מצלמה וכלים קטנים בצורה חלקה הביאה למהפכה של ממש ושינתה את חייהם של מטופלים רבים.

ניתוח אנדוסקופי בתל אביב


ד"ר יגאל ברונשטיין מציע בקליניקה הפרטית ברמת אביב פתרונות מקיפים ורב תחומיים למגוון רחב של בעיות גב כולל ניתוח אנדוסקופי בתל אביב.
 

נושאים נוספים:

 


לקבלת פרטים
ותיאום פגישת ייעוץ
מלאו את הטופס
ונחזור אליכם

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-09

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Dbro304@gmail.com

office, office, home, house, work, building

אינשטיין 40, רמת אביב

לקבלת פרטים ותיאום פגישת ייעוץ מלאו את הטופס ונחזור אליכם