ניתוח למינקטומיה כולל קיבוע

כאבי גב הם הכאב הכרוני השכיח ביותר. השכיחות של כאבי הגב לא מקלה עלינו, במקרה זה, צרת רבים אינה נחמה כלל. לרוב, מדובר בכאבים הנגרמים מכמה סיבות ולרוב אין צורך בטיפול יוצא דופן להקלה על הסימפטומים.

אך כאשר מדובר בבעיה חמורה יותר, כגון פריצת דיסק, ללא ספק חייבים להיוועץ באורתופד מומחה אשר יוכל להתאים לכם את הטיפול הנכון עבורכם. ד"ר יגאל ברונשטיין הוא אורתופד בעל שם עולמי וניסיון מעל 30 שנה בתחום. ביקשנו ממנו הסברים על מספר פתרונות לבעיות חמורות.

ניתוח למינקטומיה כולל קיבוע


היצרות תעלת עמוד שדרה ופריצת דיסק הינן בעיות יחסית נפוצות אשר לא תמיד מצריכות התערבות כירורגית ולרוב יטופלו קודם במרפאות כאב. מצד שני, כאשר ישנה החמרה אשר מלווה בנימול וחולשה ברגליים, יש לקחת בחשבון גם התערבות כירורגית. כאשר מטופלים אינם מגיבים לטיפול השמרני ומפתחים תסמינים של חולשה בגפיים יש לשקול ניתוח למינקטומיה כולל קיבוע או ניתוח למינקטומיה ללא קיבוע.

ניתוח למינקטומיה כולל קיבוע הוא תהליך כירורגי בו מוציאים את חלק הדיסק הלוחץ על עמוד השדרה וגורם לכאבים. באמצעות הוצאת הדיסק הפרוץ אנו מקלים על עמוד השדרה את הלחץ ומקלים על המטופל את הכאב בצורה משמעותית.
 
ניתוח למינקטומיה כולל קיבוע הוא פתרון גם לבעיית היצרות תעלת עמוד השדרה. עם השנים, המרווח בין חוליות העצם בגב שלנו מצטמצם ומכביד על שורשי העצבים בעמוד השדרה. בניתוח זה, יסיר המנתח את חלקה האחורי של החוליה הגורמת להיצרות התעלה. במקרים מסוימים יש לבצע איחוי של החוליות וקיבוען על ידי שתל עצם הנלקח ממקום אחר בגוף, ומבקרים אחרים ניתן לבצע ניתוח למינקטומיה ללא קיבוע.

ניתוח מיקרודיסקוטומיה בעמוד השדרה


ניתוח מיקרודיסקוטומיה בעמוד השדרה הוא שילוב בין הניתוח הקלאסי, בו מבצעים חתך בגב ומסירים את הדיסק הפרוץ לבין הניתוח המודרני באמצעות סיב אופטי המוחדר דרך חתך קטן ועליו מצלמה. ניתוח זה מגדיל את סיכוי ההחלמה המלאה.

ניתוח מיקרודיסקוטומיה בעמוד השדרה המותני


ניתוח מיקרודיסקטומיה בעמוד השדרה המותני הוא ניתוח מאוד רגיש ולכן יבוצע תמיד בהרדמה מלאה.

ד"ר יגאל ברונשטיין מציע בקליניקה הפרטית ברמת אביב פתרונות מקיפים ורב תחומיים למגוון רחב של בעיות גב, מכירורגיה של עמוד השדרה ועד לרפואת כאב


 

נושאים נוספים:

 


לקבלת פרטים
ותיאום פגישת ייעוץ
מלאו את הטופס
ונחזור אליכם

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-09

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Dbro304@gmail.com

office, office, home, house, work, building

אינשטיין 40, רמת אביב

לקבלת פרטים ותיאום פגישת ייעוץ מלאו את הטופס ונחזור אליכם