עקמת גב ניתוח

האם אפשר למנוע עקמת בגב? במשך עשרות שנים נערכו מחקרים על עקמת גב בכדי לשפר את הטיפולים ואת הניתוחים לטיפול בבעיה. לאורך המחקרים הללו לא הגיעו למסקנה ברורה מהן הסיבות לעקמת בגב, ולכן קשה לדעת האם ואיך אפשר למנוע את הבעיה השכיחה הזו. רוב הסובלים מבעיה זו לא מודעים אליה ויתכן וגם לא יהיו מודעים אליה בעתיד.

התופעה נפוצה בעיקר בקרב בנות, והחוקרים של תופעת העקמת לא מצליחים להסביר את הסיבה לכך. לצורך טיפול בעקמת גב ניתוח הוא אחד הפתרונות המקובלים.

טיפול לעקמת ניתוח לאיחוי חוליות

לצורך הפחתת הכאבים שנוצרים עקב העקמת ניתוח לאיחוי חוליות יכול לפתור את הבעיה. לפי נתונים סטטיסטיים כ-6% מהנוער בישראל סובל מעקמת. עקמת אשר לא מטופלת כראוי יכולה ליצור כאבי גב והתפתחות לא סמטרית של השרירים משני צידי הגוף. ניתוח לאיחוי חוליות מחבר יחד את החוליות בכדי להביא ליישור עמוד השדרה.

הניתוח נעשה באמצעות לוחיות מתכת אשר מקבעות את החוליות למקום.

ניתוחים לתיקון עקמת בתל אביב

כיום ניתן לבצע ניתוחים לתיקון עקמת בבתי חולים באיזור תל אביב והמרכז. הניתוחים הללו הם ניתוחים הדורשים מיומנות ודייקנות רבה, ולכן הם מתבצעים על-ידי רופאים בעלי
ניסיון בתחום ניתוחי עמוד השדרה.
 

ניתוחי עמוד שדרה עקום עם רופא מנתח מומחה

 
היום כבר אפשר לבחור רופא מנתח המתמחה בניתוחי עמוד שדרה עקום ולהיות בטוחים שבחרתם ברופא המנוסה והמקצועי ביותר עבורכם. אם אתם מתלבטים לגבי איזה רופא כדאי לבחור לניתוח עמוד השדרה שלכם, אתם מוזמנים לפנות לפגישת ייעוץ עם ד"ר יגאל ברונשטיין בקליניקה הפרטית שלו הממוקמת ברמת אביב.

עקמת גב ניתוח אצל ד"ר יגאל ברונשטיין

לצורך פתרון לעקמת גב ניתוח אצל ד"ר יגאל ברונשטיין הוא הבטוח והטוב ביותר. ד"ר יגאל ברונשטיין קובע איתכם פגישה ראשונית להיכרות ובדיקה פיזית. ד"ר יגאל ברונשטיין בודק האם יש צורך בטיפול חודרני הכולל ניתוח או האם יש דרכי טיפול אחרים היכולים להפחית את הכאבים ואת הא-סימטריה שיוצרת עקמת בגב. לטיפול מקצועי ואישי בעקמת הגב שלכם, ד"ר יגאל ברונשטיין הוא הכתובת הנכונה. עם ד"ר יגאל ברונשטיין הגב שלכם יהיה בטיפול מסור ומקצועי. 
 

נושאים נוספים:

 


לקבלת פרטים
ותיאום פגישת ייעוץ
מלאו את הטופס
ונחזור אליכם

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-09

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Dbro304@gmail.com

office, office, home, house, work, building

אינשטיין 40, רמת אביב

לקבלת פרטים ותיאום פגישת ייעוץ מלאו את הטופס ונחזור אליכם