נושאים נוספים:

פרוצדורת מרפאות כאב

כאבי גב יכולים להיות מטרידים במיוחד. הם מתבטאים באי נוחות רבה, בכאבים עזים ובהגבלת תנועה שיכולה להיות גם משמעותית. הם נגרמים מסיבות שונות ודורשים טיפולים שונים ולפעמים אף טיפולים ניתוחיים, וחלק לא מבוטל מהאוכלוסייה סובל מהם.

האחוז הגבוה באוכלוסייה הסובל מבעיות גב, מוסבר בכך שהיום יש לא מעט אנשים שלא זזים מספיק ואף יושבים שעות מרובות מה שיכול לגרום נזק לגב שלהם, כשהקבוצה השנייה היא אלו שעובדים פיזית. כאבי גב הם נחלתם של צעירים ומבוגרים כאחד, וכיום יש פתרונות רבים יותר מבעבר. הנה כמה מהפרוצדורות שמיושמות במרפאת כאב

שימוש ב"חסמים עצביים"– החסמים העצביים עובדים על חסימת הולכת הכאב. מעבר להקלה בכאבים הם גם משמשים לאבחון מקור הכאב.
הזרקות לעמוד השדרה – יש מקרים שונים בהם הזרקות לעמוד השדרה יהיו יעילים בטיפול בכאב. המקרים הללו הינם: פגיעות עצביות לאחר ניתוחי עמוד שדרה, דלקות מפרקי הפאצט, היצרות של עמוד השדרה ולחץ עליו, וכמובן פריצת דיסק. התרופות שמוזרקות לעמוד השדרה מיועדות להפחתת הדלקת – סטרואידים וחומרי הרדמה לאזור.

הרס עצבים – יש מקרים בהם הכאבים כל כך עזים שיש צורך להרוס או לחסום את הצב הפגוע. שיטה אחת לעשות את זה היא על ידי חימום בגלי רדיו עם מחט מיוחדת, שיטה נוספת היא המסה של העצב על ידי חומרים שונים, והשיטה השלישית היא הקפאה של העצב על ידי מחט מיוחדת שמוצמדת אליו ומאפשרת גדילה מחודשת שלו.
הזרקות ל"נקודת הדק" בשביל טיפול בכאב שמקורו מהשריר ושהחולה יכול
הזרקות למפרקים פסטיםאלו הטיפולים השכיחים ביותר במרפאות כאב..

פנו עוד היום וקבלו את כל המידע שאתם צריכים!
 


לקבלת פרטים
ותיאום פגישת ייעוץ
מלאו את הטופס
ונחזור אליכם

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-09

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Dbro304@gmail.com

office, office, home, house, work, building

אינשטיין 40, רמת אביב

לקבלת פרטים ותיאום פגישת ייעוץ מלאו את הטופס ונחזור אליכם