פריצת דיסק מותני ניתוח

מה הכי חשוב לדעת לגבי פריצת דיסק בעמוד השדרה? פריצת דיסק יכולה להופיע בחלקים שונים בעמוד השדרה. כשפריצת הדיסק מופיעה באיזור המותניים לרוב היא כרוכה בכאבים והגבלות המשפיעות על הרגליים. במקרה של פריצת דיסק מותני ניתוח מהווה פתרון המפחית את הכאבים ואת ההגבלה שנוצרת באיזור הרגליים.  

פריצת דיסק בגב התחתון ניתוח

כאמור, במקרה של פריצת דיסק מותני ניתוח הוא אחד מהדרכים לטפל בבעיה. במקרים של פריצת דיסק בגב התחתון ניתוח מפחית את הלחץ של הדיסק הפגוע הנמצא בין חמשת החוליות הנמצאות באיזור הגב התחתון. ברגע שיש פגיעה בחומר ממנו עשוי הדיסק, נוצרות דלקות חוזרות המשפיעות על התפקוד היום יומי של האדם הסובל מפריצת הדיסק.

פריצת דיסק גב תחתון ניתוח בתל אביב והמרכז

אם אתם גרים באיזור תל אביב או באיזור המרכז, אתם יכולים לקבל ייעוץ בנוגע לפריצת דיסק גב תחתון. לטיפול בפריצת דיסק גב תחתון ניתוח יכול להתבצע באחד מבתי החולים בתל אביב או באיזור המרכז.
 

נושאים נוספים:

פריצת דיסק בגב תחתון ניתוח לטיפול בחוסר תחושה ברגליים

 
אם אתם סובלים מחוסר תחושה ברגליים במקביל לכאבי גב תחתון, כדאי לכם לפנות לבדיקה אצל רופא המתמחה בבעיות גב ובעיקר בבעיות של פריצת דיסק בגב תחתון. במידה ואתם מאובחנים כסובלים מפריצת דיסק בגב תחתון ניתוח יתבצע רק לאחר בדיקות מקיפות ומעקב צמוד של רופא מומחה לבעיות גב. אם אתם זקוקים לייעוץ מקצועי מרופא מנתח לגבי בעיית פריצת הדיסק שלכם, אתם מוזמנים לפנות למרפאה של ד"ר יגאל ברונשטיין הממוקמת במיקום נוח להגעה מכל הארץ בשכונת רמת אביב שבאיזור צפון תל אביב.

פריצת דיסק מותני ניתוח המתבצע על-ידי ד"ר יגאל ברונשטיין

ד"ר יגאל ברונשטיין מציע לכם להגיע לבדיקה ראשונית לבעיית הגב שלכם ולקבל ייעוץ מקצועי לפתרון כאבי הגב. ד"ר יגאל ברונשטיין ערך מאות ניתוחי גב עד היום במשך 30 השנים האחרונות והניסיון המקצועי הרב ניכר בכל טיפול שלו. בכדי לקבל את הטיפול הטוב ביותר לגב שלכם, מומלץ לכם לפנות לד"ר יגאל ברונשטיין ולקבוע פגישת אבחון ראשונה שתוביל לפתרון הבעיה ממנה אתם סובלים. אם פניתם לד"ר יגאל ברונשטיין תיהיו בטוחים שאתם בידיים טובות.
 
 
 


לקבלת פרטים
ותיאום פגישת ייעוץ
מלאו את הטופס
ונחזור אליכם

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-09

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Dbro304@gmail.com

office, office, home, house, work, building

אינשטיין 40, רמת אביב

לקבלת פרטים ותיאום פגישת ייעוץ מלאו את הטופס ונחזור אליכם